Karabijnschuttersgilden Verbond BERINGEN-MIJNSTREEK


Uitslagen 2016



10 Laren 28/8/2016

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E  A-reeks         B-reeks         C-reeks

Laren      29-28-29        Gestel     269  Gestel     264  Geenhout C   245

Paalstraat 30-28-29         Laren      268  Brelaar    260  Paalstraat C 233

Geenhout   30-30-30-25-22   Linkhout   268  Geenhout   256  Beringen C   229

Brelaar    30-30-28-26      Geenhout   264  Linkhout   251  Laren C      229

Meldert    29-25            Beringen   263  Beringen   250  Brelaar C    226

Linkhout   30-26-26         Paalstraat 263  Laren      247  Linkhout C   223

Hulst      26-26            Meldert    261  Hulst      243  Geenhout D   214

Beringen   29-30-27         Brelaar    258  Paalstraat 242  Brelaar D    212

Gestel     30-29            Hulst      255  Meldert    219  Geenhout E   174

                                                            Paalstraat D 163

dagprijs: Linkhout:      30-18-12-12                        Beringen D   124

A-reeks:  Linkhout:      30-18-12-12                        Meldert C    95

B-reeks:  Beringen:      30-18-12                           Hulst C      90

C-reeks:  Geenhout:      30                                               


Heren:  54 deelnemers;  14 prijzen (15)

1 Coenen Kevin          Paalstraat  45 15+2

2 Beaufays Freddy       Gestel      45 15+1

2 Verbeemen  Johan      Linkhout    45 13+6

3 Willems Paul          Linkhout    45 13+4

4 Bekkers Bart          Brelaar     45 12

4 Broekhoven Freddy     Gestel      45 12

6 Peremans Pascal       Geenhout    45 10

7 Demulder Mark         Gestel      45 9

8 Christiaens Jimmy     Beringen    45 8

9 Vanden Eynde Ronny    Geenhout    45 7

10 Berrevoets Ludwig    Gestel      45 6

11 Volders François     Brelaar     45 4

11 Timmermans Peter     Laren       45 4

13 Neven Kris           Linkhout    45 3


Dames:  37 deelnemers;  11 prijzen (10)

1 Cox Tilly             Laren       45 10

2 Snyers  Annik         Laren       45 9+3

3 Snyers  Sonja         Laren       45 9+2

4 Peremans  Fanny       Hulst       45 5

5 Leten Marleen         Beringen    44 9

6 Vermeyen Brigitta     Geenhout    44 7

7 Vanbrabant Marie-Jea  Brelaar     44 6

8 De Schrijver Cindy    Geenhout    44 4

9 Pairoux Brigitte      Brelaar     44 3

9 Willems Ilse          Gestel      44 3

11 Vanoppen Jeanne      Paalstraat  44 0


Mannen +60:  59 deelnemers;  14 prijzen (15)

1 Blommen Marcel        Gestel      45 15

2 Perceval Johnny       Brelaar     45 12+1

3 Goossens Romain       Brelaar     45 12+0

4 Christiaens Maurice   Beringen    45 8

4 Meyen Julien          Geenhout    45 8

6 Noels Theo            Beringen    45 3

7 Huyghe Ivo            Beringen    44 3

7 De Ridder  Edouard    Linkhout    44 3

9 Huygens Ernest        Brelaar     44 2

10 De Witte Joseph      Linkhout    44 0

10 Kenens  Georges      Meldert     44 0

12 Put Maurice          Geenhout    43 0

12 Vos Raymond          Geenhout    43 0

12 Vranken  Rogier      Meldert     43 0


Vrouwen +60:  20 deelnemers;  6 prijzen (6)

1 Schroven Gabriella    Geenhout    45 12

2 Reynders Rita         Linkhout    45 9

3 Claes Maria           Laren       42 0

4 Willekens Marie-José  Gestel      41 5

5 Isenborghs Magda      Geenhout    41 0

6 Vaes Eugenie          Linkhout    38 6


jongeren:  13 deelnemers;  4 prijzen (3)

1 Peeters  Jordy        Paalstraat  45 15

2 Volders Yannick       Brelaar     45 10

3 Vanden Eynde Jochen   Paalstraat  45 7

4 Vos Hannelore         Geenhout    45 0



9 Gestel 21/8/2016

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Gestel     30-30-28         Gestel     239  Gestel     235  Geenhout C   215

Laren      29-25-25         Laren      239  Brelaar    230  Paalstraat C 204

Paalstraat 29-26-29-24      Linkhout   238  Geenhout   226  Beringen C   202

Geenhout   28-28-28-24-21   Beringen   234  Linkhout   225  Laren C      200

Brelaar    27-27-27-19      Geenhout   234  Beringen   220  Brelaar C    198

Meldert    28-20            Paalstraat 233  Laren      219  Linkhout C   197

Linkhout   30-29-22         Meldert    232  Hulst      217  Geenhout D   189

Hulst      27-26-19         Hulst      229  Paalstraat 214  Brelaar D    186

Beringen   30-29-21         Brelaar    228  Meldert    194  Paalstraat D 163

                                                            Geenhout E   152

dagprijs: Linkhout A:    30-18                              Beringen D   124

A-reeks:  Linkhout A:    30-18                              Meldert C    95

B-reeks:  Linkhout B:    29-17                              Hulst C      90

C-reeks:  Paalstraat:    29                                               


INDIVIDUEEL

Heren                               Dames                               Jongeren

40 Beringen Christiaens Jimmy       40 Hulst    Peremans  Fanny         40 Brelaar  Volders Yannick         

40 Brelaar  Volders François        40 Laren    Snyers  Annik           40 Geenhout Vos Hannelore           

40 Brelaar  Bekkers Bart            40 Laren    Snyers  Sonja           40 Paalstra Peeters  Jordy         

40 Geenhout Peremans Pascal         40 Laren    Cox Tilly               40 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

40 Geenhout Vanden Eynde Ronny      39 Beringen Luceri Tesia            36 Meldert  Vandezande Nick         

40 Gestel   Beaufays Freddy         39 Beringen Huyghe Els              35 Paalstra Vanden Eynde Shana     

40 Gestel   Berrevoets Ludwig       39 Beringen Leten Marleen           32 Meldert  Vandezande Lisa         

40 Gestel   Broekhoven Freddy       39 Brelaar  Pairoux Brigitte        30 Geenhout Hillen Jonas           

40 Gestel   Demulder Mark           39 Geenhout Vermeyen Brigitta       30 Paalstra Coenen Evelyn           

40 Gestel   Keusters  Patrick       39 Geenhout De Schrijver Cindy      23 Geenhout Vos Annelise           

40 Gestel   Coomans Mario           39 Gestel   Willems Ilse           

40 Laren    Van Grieken Alois       39 Gestel   Lemmens Marianne       

40 Laren    Snyers  Dirk            39 Paalstra Vanoppen Jeanne         

40 Laren    Timmermans Peter                                 

40 Linkhout Neven Kris                                       

40 Linkhout Verbeemen  Johan                                 

40 Linkhout Willems Paul                                     

40 Linkhout Laveren Johan                                     

40 Paalstra Coenen Kevin                                     


Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

40 Beringen Christiaens Maurice     40 Geenhout Schroven Gabriella

40 Beringen Noels Theo              40 Linkhout Reynders Rita

40 Beringen Huyghe Ivo              37 Laren    Claes Maria

40 Brelaar  Goossens Romain         36 Geenhout Isenborghs Magda

40 Brelaar  Perceval Johnny         36 Gestel   Willekens Maria Jose

40 Geenhout Meyen Julien            34 Geenhout Vanwetswinkel Roza

40 Gestel   Blommen Marcel          34 Linkhout Clerx Hilda

39 Brelaar  Huygens Ernest          34 Linkhout Vaes Eugenie

39 Linkhout De Witte Joseph         33 Beringen Engelen Elza

39 Linkhout De Ridder  Edouard P    32 Brelaar  Vandeweyer Philomena

39 Meldert  Kenens  Georges         32 Geenhout Van Vaerenbergh José

38 Geenhout Put Maurice               

38 Geenhout Vos Raymond               

38 Meldert  Vranken  Rogier           

37 Beringen Alenteyns Tony           

37 Brelaar  Sas Alphonsus             

37 Geenhout Kenis Ferdinand           

37 Linkhout Nijns Jean               

37 Meldert  Buvens Robert             

37 Paalstra Hufkens  Marcel         

37 Paalstra Orens François         



8 Beringen 3/7/2016

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Beringen   29-26-25-26      Laren      210  Gestel     205  Geenhout C   187

Gestel     30-27            Gestel     209  Brelaar    203  Beringen C   181

Laren      30-24-29         Linkhout   208  Geenhout   198  Laren C      175

Paalstraat 30-26-30-21      Geenhout   206  Linkhout   196  Linkhout C   175

Geenhout   27-28-23-26-16   Beringen   204  Laren      194  Paalstraat C 175

Brelaar    28-29-24-22      Meldert    204  Beringen   191  Brelaar C    171

Meldert    29-24            Paalstraat 204  Hulst      191  Brelaar D    167

Linkhout   29-27-25         Hulst      202  Paalstraat 188  Geenhout D   165

Hulst      28-29-26         Brelaar    201  Meldert    174  Paalstraat D 139

                                                            Geenhout E   131

dagprijs: Laren A:       30-17                              Beringen D   124

A-reeks:  Laren A:       30-17                              Meldert C    95

B-reeks:  Brelaar B:     29-17                              Hulst C      71

C-reeks:  Paalstraat C:  30                                               




INDIVIDUEEL

Heren                               Dames                               Jongeren

35 Beringen Christiaens Jimmy       35 Hulst    Peremans  Fanny         35 Brelaar  Volders Yannick         

35 Brelaar  Volders François        35 Hulst    Meyen Stefanie          35 Geenhout Vos Hannelore           

35 Brelaar  Bekkers Bart            35 Laren    Snyers  Annik           35 Paalstra Peeters  Jordy         

35 Geenhout Peremans Pascal         35 Laren    Snyers  Sonja           35 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

35 Geenhout Peremans Patrick        35 Laren    Cox Tilly               31 Meldert  Vandezande Nick         

35 Geenhout Vanden Eynde Ronny      35 Paalstra Vanoppen Jeanne         30 Paalstra Vanden Eynde Shana     

35 Gestel   Beaufays Freddy         34 Beringen Luceri Tesia            27 Meldert  Vandezande Lisa         

35 Gestel   Berrevoets Ludwig       34 Beringen Huyghe Els              26 Geenhout Hillen Jonas           

35 Gestel   Broekhoven Freddy       34 Beringen Leten Marleen           25 Paalstra Coenen Evelyn           

35 Gestel   Demulder Mark           34 Brelaar  Pairoux Brigitte        23 Geenhout Vos Annelise           

35 Gestel   Keusters  Patrick       34 Brelaar  Vanbrabant Greta       

35 Gestel   Coomans Mario           34 Geenhout Vermeyen Brigitta       

35 Hulst    Verhoeven Eric          34 Geenhout De Schrijver Cindy     

35 Laren    Van Grieken Alois       34 Gestel   Willems Ilse           

35 Laren    Claes Dany              34 Gestel   Lemmens Marianne       

35 Laren    Snyers  Dirk            34 Hulst    Janssens  Marie José   

35 Laren    Timmermans Peter                                 

35 Linkhout Neven Kris                                       

35 Linkhout Verbeemen  Johan                                 

35 Linkhout Willems Paul                                     

35 Linkhout Laveren Johan                                     

35 Meldert  Vandeneynde  Johan                               

35 Paalstra Coenen Kevin                                     


Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

35 Beringen Christiaens Maurice     35 Geenhout Schroven Gabriella

35 Beringen Noels Theo              35 Linkhout Reynders Rita

35 Beringen Huyghe Ivo              34 Laren    Claes Maria

35 Brelaar  Goossens Romain         32 Gestel   Willekens Maria Jose

35 Brelaar  Perceval Johnny         31 Geenhout Isenborghs Magda

35 Geenhout Meyen Julien            30 Geenhout Vanwetswinkel Roza

35 Gestel   Blommen Marcel          30 Linkhout Clerx Hilda

34 Brelaar  Huygens Ernest          30 Linkhout Vaes Eugenie

34 Linkhout De Witte Joseph         28 Beringen Engelen Elza

34 Linkhout De Ridder  Edouard P 28 Geenhout Van Vaerenbergh José

34 Meldert  Kenens  Georges         27 Brelaar  Vandeweyer Philomena

34 Meldert  Laeveren Georges        27 Laren    Bervoets Maria

33 Beringen Luceri Vitantonio         

33 Brelaar  Sas Alphonsus             

33 Geenhout Kenis Ferdinand           

33 Geenhout Put Maurice               

33 Geenhout Vos Raymond               

33 Laren    Theunis Ferdinand Ge 

33 Meldert  Vranken  Rogier           

33 Meldert  Buvens Robert           



7 Hulst 19/6/2016

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Hulst      30-26-20         Laren      180  Gestel     178  Geenhout C   164

Beringen   29-29-26         Geenhout   179  Brelaar    174  Beringen C   156

Gestel     29-30            Gestel     179  Geenhout   170  Linkhout C   150

Laren      30-30-26         Linkhout   179  Laren      170  Brelaar C    147

Paalstraat 30-27-21-18      Beringen   175  Linkhout   169  Laren C      146

Geenhout   30-30-28-22-18   Meldert    175  Beringen   165  Brelaar D    145

Brelaar    29-29-24-18      Hulst      174  Hulst      162  Paalstraat C 145

Meldert    29-27-23         Paalstraat 174  Paalstraat 162  Geenhout D   139

Linkhout   30-30-26         Brelaar    173  Meldert    150  Paalstraat D 118

                                                            Geenhout E   115

dagprijs: Laren A:       30-18                              Beringen D   98

A-reeks:  Laren A:       30-18                              Meldert C    95

B-reeks:  Linkhout B:    30-17-12                           Hulst C      45

C-reeks:  Geenhout C:    28                                               


INDIVIDUEEL

Heren                               Dames                               Jongeren

30 Beringen Christiaens Jimmy       30 Geenhout De Schrijver Cindy      30 Brelaar  Volders Yannick         

30 Brelaar  Volders François        30 Gestel   Willems Ilse            30 Geenhout Vos Hannelore           

30 Brelaar  Bekkers Bart            30 Gestel   Leunen Irmgard          30 Paalstra Peeters  Jordy         

30 Geenhout Peremans Pascal         30 Hulst    Peremans  Fanny         30 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

30 Geenhout Peremans Patrick        30 Hulst    Meyen Stefanie          27 Meldert  Vandezande Nick         

30 Geenhout Vanden Eynde Ronny      30 Laren    Snyers  Annik           25 Paalstra Vanden Eynde Shana     

30 Gestel   Beaufays Freddy         30 Laren    Snyers  Sonja           24 Meldert  Vandezande Lisa         

30 Gestel   Berrevoets Ludwig       30 Laren    Cox Tilly               23 Geenhout Vos Annelise           

30 Gestel   Broekhoven Freddy       30 Linkhout Vandebroek  Martina     22 Geenhout Hillen Jonas           

30 Gestel   Demulder Mark           30 Paalstra Vanoppen Jeanne         20 Paalstra Coenen Evelyn           

30 Gestel   Keusters  Patrick       29 Beringen Luceri Tesia           

30 Gestel   Coomans Mario           29 Beringen Huyghe Els             

30 Hulst    Cleeren Ronald          29 Beringen Leten Marleen           

30 Hulst    Verhoeven Eric          29 Brelaar  Pairoux Brigitte       

30 Laren    Van Grieken Alois       29 Brelaar  Vanbrabant Marie-Jea

30 Laren    Claes Dany              29 Brelaar  Vanbrabant Greta       

30 Laren    Snyers  Dirk            29 Geenhout Vermeyen Brigitta       

30 Laren    Cox Patrick             29 Geenhout Jans Nancy             

30 Laren    Timmermans Peter        29 Gestel   Lemmens Marianne       

30 Linkhout Neven Kris              29 Hulst    Janssens  Marie José   

30 Linkhout Verbeemen  Johan                                 

30 Linkhout Willems Paul                                     

30 Linkhout Laveren Johan                                     

30 Meldert  Claes  Kristiaan                                 

30 Meldert  Vandeneynde  Johan                               

30 Paalstra Coenen Kevin                                     

30 Paalstra Mombers  Freddy                                   


Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

30 Beringen Christiaens Maurice     30 Geenhout Schroven Gabriella

30 Beringen Noels Theo              30 Linkhout Reynders Rita

30 Beringen Huyghe Ivo              29 Laren    Claes Maria

30 Brelaar  Goossens Romain         27 Geenhout Isenborghs Magda

30 Brelaar  Perceval Johnny         27 Gestel   Willekens Maria Jose

30 Geenhout Meyen Julien            26 Geenhout Vanwetswinkel Roza

30 Geenhout De Wit Jan              26 Linkhout Clerx Hilda

30 Geenhout Put Maurice             26 Linkhout Vaes Eugenie

30 Gestel   Blommen Marcel          25 Brelaar  Vandeweyer Philomena

30 Linkhout De Witte Joseph         24 Beringen Engelen Elza

29 Beringen Luceri Vitantonio       24 Meldert  Alaerts Lena

29 Brelaar  Huygens Ernest          23 Brelaar  Vanzeir Maria

29 Geenhout Kenis Ferdinand         23 Geenhout Van Vaerenbergh José

29 Laren    Theunis Ferdinand Ge 

29 Linkhout De Ridder  Edouard P   

29 Meldert  Kenens  Georges           

29 Meldert  Laeveren Georges         

28 Beringen Alenteyns Tony           

28 Brelaar  Sas Alphonsus             

28 Geenhout Vos Raymond             

28 Meldert  Vranken  Rogier         

28 Meldert  Buvens Robert           



6 Linkhout 12/6/2016

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Linkhout   30-26-29         Gestel     150  Gestel     148  Geenhout C   136

Hulst      29-26            Laren      150  Brelaar    145  Beringen C   130

Beringen   29-29-25-27      Geenhout   149  Geenhout   140  Brelaar D    127

Gestel     30-30            Linkhout   149  Laren      140  Linkhout C   124

Laren      30-30-23         Beringen   146  Linkhout   139  Paalstraat C 124

Paalstraat 29-29-29-20      Meldert    146  Beringen   136  Brelaar C    123

Geenhout   30-29-27-23-20   Brelaar    144  Hulst      136  Laren C      120

Brelaar    27-30-27-21      Hulst      144  Paalstraat 135  Geenhout D   117

Meldert    29-26            Paalstraat 144  Meldert    123  Paalstraat D 100

                                                            Beringen D   98

dagprijs: Gestel A:      30-18-11                           Geenhout E   97

A-reeks:  Gestel A:      30-18-11                           Meldert C    72

B-reeks:  Laren B:       30-17                              Hulst C      25

C-reeks:  Paalstraat C:  29                                               


INDIVIDUEEL

Heren                               Dames                               Jongeren

25 Beringen Christiaens Jimmy       25 Brelaar  Pairoux Brigitte        25 Brelaar  Volders Yannick         

25 Brelaar  Volders François        25 Geenhout De Schrijver Cindy      25 Geenhout Vos Hannelore           

25 Brelaar  Bekkers Bart            25 Gestel   Willems Ilse            25 Paalstra Peeters  Jordy         

25 Brelaar  Huysmans Willy          25 Gestel   Leunen Irmgard          25 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

25 Geenhout Peremans Pascal         25 Hulst    Peremans  Fanny         22 Meldert  Vandezande Nick         

25 Geenhout Peremans Patrick        25 Hulst    Meyen Stefanie          22 Paalstra Vanden Eynde Shana     

25 Geenhout Vanden Eynde Ronny      25 Laren    Snyers  Annik           20 Geenhout Vos Annelise           

25 Gestel   Beaufays Freddy         25 Laren    Snyers  Sonja           19 Meldert  Vandezande Lisa         

25 Gestel   Berrevoets Ludwig       25 Laren    Cox Tilly               18 Geenhout Hillen Jonas           

25 Gestel   Keusters  Etienne       25 Linkhout Vandebroek  Martina     17 Paalstra Coenen Evelyn           

25 Gestel   Broekhoven Freddy       25 Paalstra Vanoppen Jeanne         

25 Gestel   Demulder Mark           24 Beringen Luceri Tesia           

25 Gestel   Keusters  Patrick       24 Beringen Huyghe Els             

25 Gestel   Coomans Mario           24 Beringen Leten Marleen           

25 Hulst    Cleeren Ronald          24 Brelaar  Vanbrabant Marie-Jea

25 Hulst    Verhoeven Eric          24 Brelaar  Vanbrabant Greta       

25 Laren    Van Grieken Alois       24 Geenhout Vermeyen Brigitta       

25 Laren    Claes Dany              24 Geenhout Jans Nancy             

25 Laren    Snyers  Dirk            24 Gestel   Lemmens Marianne       

25 Laren    Cox Patrick             24 Hulst    Janssens  Marie José   

25 Laren    Timmermans Peter                                 

25 Linkhout Neven Kris                                       

25 Linkhout Verbeemen  Johan                                 

25 Linkhout Willems Paul                                     

25 Linkhout Laveren Johan                                     

25 Meldert  Claes  Kristiaan                                 

25 Meldert  Vandeneynde  Johan                               

25 Paalstra Coenen Kevin                                     

25 Paalstra Verhagen  Marc         


Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

25 Beringen Christiaens Maurice     25 Geenhout Schroven Gabriella

25 Beringen Noels Theo              25 Linkhout Reynders Rita

25 Beringen Huyghe Ivo              24 Laren    Claes Maria

25 Brelaar  Goossens Romain         22 Geenhout Isenborghs Magda

25 Brelaar  Perceval Johnny         22 Gestel   Willekens Maria Jose

25 Geenhout Meyen Julien            22 Linkhout Vaes Eugenie

25 Geenhout De Wit Jan              21 Geenhout Vanwetswinkel Roza

25 Geenhout Put Maurice             21 Linkhout Clerx Hilda

25 Gestel   Blommen Marcel          20 Brelaar  Vandeweyer Philomena

25 Linkhout De Witte Joseph         20 Geenhout Van Vaerenbergh José

25 Meldert  Laeveren Georges        20 Meldert  Alaerts Lena

24 Beringen Luceri Vitantonio         

24 Brelaar  Huygens Ernest           

24 Geenhout Kenis Ferdinand           

24 Laren    Theunis Ferdinand Ge 

24 Linkhout De Ridder  Edouard P   

24 Meldert  Kenens  Georges           0

24 Meldert  Buvens Robert             

24 Meldert  Vanderheyden Marcel       



5 Meldert 29/5/2016

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Meldert    29-25-29         Gestel     120  Gestel     118  Geenhout C   109

Linkhout   30-29-23         Laren      120  Brelaar    115  Brelaar D    106

Hulst      26-30-25         Geenhout   119  Linkhout   113  Beringen C   105

Beringen   30-28-29         Linkhout   119  Geenhout   111  Laren C      97

Laren      30-25-25         Beringen   117  Hulst      110  Brelaar C    96

Gestel     30-29            Brelaar    117  Laren      110  Linkhout C   95

Paalstraat 28-27-21-18      Meldert    117  Beringen   107  Paalstraat C 95

Geenhout   30-28-28-21-23   Hulst      115  Paalstraat 106  Geenhout D   94

Brelaar    29-29-24-26      Paalstraat 115  Meldert     97  Paalstraat D 80

                                                            Geenhout E   77

dagprijs: Linkhout A:    30-18                              Meldert C    72

A-reeks:  Linkhout A:    30-18                              Beringen D   71

B-reeks:  Hulst B:       30                                 Hulst C      25

C-reeks:  Beringen C:    29                                               




INDIVIDUEEL

Heren                               Dames                               Jongeren

20 Beringen Bruynooghe Patrick      20 Brelaar  Pairoux Brigitte        20 Brelaar  Volders Yannick         

20 Beringen Christiaens Jimmy       20 Geenhout De Schrijver Cindy      20 Geenhout Vos Hannelore           

20 Brelaar  Volders François        20 Gestel   Willems Ilse            20 Paalstra Peeters  Jordy         

20 Brelaar  Bekkers Bart            20 Gestel   Leunen Irmgard          20 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

20 Brelaar  Huysmans Willy          20 Hulst    Peremans  Fanny         18 Paalstra Vanden Eynde Shana     

20 Geenhout Peremans Pascal         20 Hulst    Meyen Stefanie          17 Meldert  Vandezande Nick         

20 Geenhout Peremans Patrick        20 Laren    Snyers  Annik           16 Geenhout Vos Annelise           

20 Geenhout Vanden Eynde Ronny      20 Laren    Snyers  Sonja           15 Meldert  Vandezande Lisa         

20 Gestel   Beaufays Freddy         20 Laren    Cox Tilly               14 Geenhout Hillen Jonas           

20 Gestel   Berrevoets Ludwig       20 Linkhout Vandebroek  Martina     12 Paalstra Coenen Evelyn           

20 Gestel   Keusters  Etienne       20 Paalstra Vanoppen Jeanne         

20 Gestel   Broekhoven Freddy       19 Beringen Luceri Tesia           

20 Gestel   Demulder Mark           19 Beringen Huyghe Els             

20 Gestel   Keusters  Patrick       19 Beringen Leten Marleen           

20 Gestel   Coomans Mario           19 Brelaar  Vanbrabant Marie-Jea

20 Hulst    Cleeren Ronald          19 Brelaar  Vanbrabant Greta       

20 Hulst    Verhoeven Eric          19 Geenhout Vermeyen Brigitta       

20 Laren    Van Grieken Alois       19 Geenhout Jans Nancy             

20 Laren    Claes Dany              19 Gestel   Lemmens Marianne       

20 Laren    Snyers  Dirk            19 Hulst    Janssens  Marie José   

20 Laren    Cox Patrick             19 Hulst    Verhaert Rozita         

20 Laren    Timmermans Peter        19 Paalstra Vandevenne Heidi       

20 Linkhout Neven Kris                                       

20 Linkhout Verbeemen  Johan                                 

20 Linkhout Willems Paul                                     

20 Linkhout Laveren Johan                                     

20 Meldert  Claes  Kristiaan                                 

20 Meldert  Vandeneynde  Johan                               

20 Paalstra Coenen Kevin           

20 Paalstra Verhagen  Marc         


Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

20 Beringen Christiaens Maurice     20 Geenhout Schroven Gabriella

20 Beringen Noels Theo              20 Laren    Claes Maria

20 Beringen Huyghe Ivo              20 Linkhout Reynders Rita

20 Brelaar  Goossens Romain         18 Geenhout Isenborghs Magda

20 Brelaar  Perceval Johnny         17 Geenhout Vanwetswinkel Roza

20 Geenhout Meyen Julien            17 Gestel   Willekens Maria Jose

20 Geenhout De Wit Jan              17 Hulst    Reykers Maria Julia

20 Geenhout Put Maurice             17 Hulst    Maes Maria Livina

20 Gestel   Blommen Marcel          17 Linkhout Vaes Eugenie

20 Linkhout De Witte Joseph         16 Brelaar  Vandeweyer Philomena

20 Meldert  Laeveren Georges        16 Laren    Bervoets Maria

19 Beringen Luceri Vitantonio       16 Linkhout Clerx Hilda

19 Brelaar  Huygens Ernest          16 Meldert  Alaerts Lena

19 Brelaar  Sas Alphonsus             

19 Geenhout Kenis Ferdinand           

19 Geenhout Vos Raymond               

19 Laren    Theunis Ferdinand Ge  0

19 Linkhout De Ridder  Edouard P   

19 Meldert  Kenens  Georges           

19 Meldert  Vranken  Rogier         

19 Meldert  Buvens Robert           

19 Meldert  Vanderheyden Marcel     



4 Brelaar 15/5/2016

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Brelaar    30-27-26-25      Gestel     90  Gestel     89  Geenhout C   81

Meldert    29-29-22         Laren      90  Brelaar    86  Brelaar D    80

Linkhout   29-26-16         Geenhout   89  Laren      85  Laren C      80

Hulst      29-25            Hulst      89  Linkhout   84  Beringen C   76

Beringen   27-23-22-24      Linkhout   89  Geenhout   83  Paalstraat C 74

Laren      30-28-27         Brelaar    88  Hulst      80  Geenhout D   73

Gestel     30-29            Meldert    88  Beringen   79  Brelaar C    72

Paalstraat 30-27-26-23      Beringen   87  Paalstraat 79  Linkhout C   72

Geenhout   30-28-29-25-17   Paalstraat 87  Meldert    72  Beringen D   71

                                                          Paalstraat D 62

dagprijs: Geenhout A:    30-18-11                         Geenhout E   54

A-reeks:  Geenhout A:    30-18                            Meldert C    43

B-reeks:  Meldert B:     29                               

C-reeks:  Geenhout C:    29                               


INDIVIDUEEL

Heren                               Dames                               Jongeren

15 Beringen Bruynooghe Patrick      15 Beringen Huyghe Els              15 Brelaar  Volders Yannick         

15 Beringen Christiaens Jimmy       15 Brelaar  Pairoux Brigitte        15 Geenhout Vos Hannelore           

15 Brelaar  Volders François        15 Geenhout Vermeyen Brigitta       15 Paalstra Peeters  Jordy         

15 Brelaar  Bekkers Bart            15 Geenhout De Schrijver Cindy      15 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

15 Brelaar  Huysmans Willy          15 Gestel   Willems Ilse            14 Paalstra Vanden Eynde Shana     

15 Brelaar  Van Kets Dirk           15 Gestel   Lemmens Marianne        12 Meldert  Vandezande Nick         

15 Geenhout Peremans Pascal         15 Gestel   Leunen Irmgard          11 Geenhout Vos Annelise           

15 Geenhout Peremans Patrick        15 Hulst    Janssens  Marie José    11 Paalstra Coenen Evelyn           

15 Geenhout Vanden Eynde Ronny      15 Hulst    Peremans  Fanny         10 Meldert  Vandezande Lisa         

15 Geenhout De Weirdt Marc          15 Hulst    Meyen Stefanie                                   

15 Gestel   Beaufays Freddy         15 Laren    Snyers  Annik           

15 Gestel   Berrevoets Ludwig       15 Laren    Snyers  Sonja           

15 Gestel   Keusters  Etienne       15 Laren    Cox Tilly               

15 Gestel   Broekhoven Freddy       15 Linkhout Vandebroek  Martina     

15 Gestel   Demulder Mark           15 Paalstra Vanoppen Jeanne         

15 Gestel   Keusters  Patrick                                 

15 Gestel   Coomans Mario                                     

15 Hulst    Bertels Willy                                     

15 Hulst    Cleeren Ronald                                   

15 Hulst    Janssens  Henri                                   

15 Hulst    Verhoeven Eric                                   

15 Laren    Van Grieken Alois                                 

15 Laren    Claes Dany                                       

15 Laren    Snyers  Dirk                                     

15 Laren    Symons Dirk                                       

15 Laren    Cox Patrick                                       

15 Laren    Timmermans Peter                                 

15 Linkhout Neven Kris                                       

15 Linkhout Verbeemen  Johan       

15 Linkhout Willems Paul           

15 Linkhout Laveren Johan           

15 Linkhout Claesen Albert         

15 Meldert  Claes  Kristiaan       

15 Meldert  Vandeneynde  Johan     

15 Paalstra Coenen Kevin           

15 Paalstra Verhagen  Marc         

15 Paalstra Mombers  Freddy         


Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

15 Beringen Christiaens Maurice     15 Geenhout Schroven Gabriella

15 Beringen Noels Theo              15 Laren    Claes Maria

15 Beringen Huyghe Ivo              15 Linkhout Reynders Rita

15 Brelaar  Goossens Romain         14 Geenhout Van Vaerenbergh José

15 Brelaar  Perceval Johnny         14 Gestel   Willekens Maria Jose

15 Geenhout Meyen Julien            13 Geenhout Isenborghs Magda

15 Geenhout De Wit Jan              13 Linkhout Clerx Hilda

15 Geenhout Put Maurice               

15 Gestel   Blommen Marcel           

15 Laren    Theunis Ferdinand Ge 

15 Linkhout De Witte Joseph           

15 Meldert  Buvens Robert             

15 Meldert  Laeveren Georges         



3 Geenhout 17/4/2016

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Geenhout   30-30-28-22-18   Beringen   60  Gestel     60  Linkhout C   56

Brelaar    29-29-20-26      Gestel     60  Brelaar    59  Brelaar D    55

Meldert    29-27-21         Hulst      60  Linkhout   58  Beringen C   54

Linkhout   30-30-28         Laren      60  Laren      57  Laren C      53

Hulst      30-28            Linkhout   60  Beringen   56  Geenhout C   52

Beringen   30-28-29-23      Geenhout   59  Geenhout   55  Geenhout D   48

Laren      30-27-28         Meldert    59  Hulst      55  Paalstraat C 48

Gestel     30-30            Brelaar    58  Paalstraat 52  Beringen D   47

Paalstraat 30-24-24-19      Paalstraat 57  Meldert    43  Brelaar C    46

                                                          Paalstraat D 39

dagprijs: Gestel A:      30-17-10-11                      Geenhout E   37

A-reeks:  Gestel A:      30-17-10-11                      Meldert C    21

B-reeks:  Linkhout B:    30-16                           

C-reeks:  Beringen C:    29                             


INDIVIDUEEL

Heren                               Dames                               Jongeren

10 Beringen Bruynooghe Patrick      10 Beringen Poelmans Marina         10 Brelaar  Volders Yannick         

10 Beringen Christiaens Jimmy       10 Beringen Huyghe Els              10 Geenhout Vos Hannelore           

10 Beringen Poelmans Kurt           10 Beringen Leten Marleen           10 Paalstra Peeters  Jordy         

10 Brelaar  Volders François        10 Brelaar  Pairoux Brigitte        10 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

10 Brelaar  Bekkers Bart            10 Brelaar  Vanbrabant Marie-Jea    9 Paalstra Vanden Eynde Shana     

10 Brelaar  Huysmans Willy          10 Brelaar  Wanten Tamara           8 Paalstra Coenen Evelyn           

10 Brelaar  Van Kets Dirk           10 Geenhout Vermeyen Brigitta       7 Geenhout Hillen Jonas           

10 Geenhout Peremans Pascal         10 Geenhout De Schrijver Cindy      7 Meldert  Vandezande Nick         

10 Geenhout Peremans Patrick        10 Gestel   Willems Ilse            6 Geenhout Vos Annelise           

10 Geenhout Vanden Eynde Ronny      10 Gestel   Lemmens Marianne        5 Geenhout Hillen Evelien         

10 Geenhout De Weirdt Marc          10 Gestel   Leunen Irmgard         

10 Gestel   Beaufays Freddy         10 Hulst    Janssens  Marie José   

10 Gestel   Berrevoets Ludwig       10 Hulst    Peremans  Fanny         

10 Gestel   Keusters  Etienne       10 Hulst    Meyen Stefanie         

10 Gestel   Broekhoven Freddy       10 Laren    Snyers  Annik           

10 Gestel   Demulder Mark           10 Laren    Snyers  Sonja           

10 Gestel   Keusters  Patrick       10 Laren    Cox Tilly               

10 Gestel   Saenen Werner           10 Laren    Renders Marina         

10 Gestel   Coomans Mario           10 Linkhout Vandebroek  Martina     

10 Hulst    Bertels Willy           10 Paalstra Vanoppen Jeanne         

10 Hulst    Cleeren Ronald                                   

10 Hulst    Janssens  Henri                                   

10 Hulst    Peremans Victor                                   

10 Hulst    Verhoeven Eric                                   

10 Laren    Van Grieken Alois                                 

10 Laren    Claes Dany                                       

10 Laren    Snyers  Dirk                                     

10 Laren    Symons Dirk                                       

10 Laren    Cox Patrick             

10 Laren    Timmermans Peter       

10 Linkhout Laveren Robin           

10 Linkhout Neven Kris             

10 Linkhout Verbeemen  Johan       

10 Linkhout Willems Paul           

10 Linkhout Laveren Johan           

10 Linkhout Claesen Albert         

10 Meldert  Claes  Kristiaan       

10 Meldert  Vandeneynde  Johan     

10 Paalstra Coenen Kevin           

10 Paalstra Verhagen  Marc         

10 Paalstra Coenen Ludo             


Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

10 Beringen Christiaens Maurice     10 Geenhout Schroven Gabriella

10 Beringen Luceri Vitantonio       10 Hulst    Maes Maria Livina

10 Beringen Reynders Daniel         10 Laren    Claes Maria

10 Beringen Noels Theo              10 Linkhout Reynders Rita

10 Beringen Huyghe Ivo              10 Linkhout Vaes Eugenie

10 Beringen Daniels Joseph          9 Geenhout Vanwetswinkel Roza

10 Beringen Van Extergem Harold     9 Geenhout Van Vaerenbergh José

10 Brelaar  Goossens Romain         9 Gestel   Willekens Maria Jose

10 Brelaar  Perceval Johnny         9 Linkhout Clerx Hilda

10 Brelaar  Huygens Ernest           

10 Geenhout Meyen Julien             

10 Geenhout De Wit Jan               

10 Geenhout Kenis Ferdinand           

10 Geenhout Put Maurice               

10 Gestel   Blommen Marcel           

10 Laren    Theunis Ferdinand Ge 

10 Linkhout De Witte Joseph           0

10 Linkhout Nijns Jean               

10 Linkhout De Ridder  Edouard P   

10 Meldert  Vranken  Rogier         

10 Meldert  Buvens Robert           

10 Meldert  Laeveren Georges       



2 Paalstraat 3/4/2016

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Paalstraat 27-28-24-20      Beringen   30  Brelaar    30  Brelaar D    29

Geenhout   29-25-24-26-19   Gestel     30  Gestel     30  Linkhout C   28

Brelaar    29-30-26-29      Hulst      30  Laren      30  Brelaar C    26

Meldert    30-16            Laren      30  Beringen   28  Geenhout D   26

Linkhout   30-28-28         Linkhout   30  Linkhout   28  Beringen C   25

Hulst      30-27            Meldert    30  Paalstraat 28  Laren C      25

Beringen   30-28-25-24      Brelaar    29  Hulst      27  Beringen D   24

Laren      30-30-25         Geenhout   29  Geenhout   25  Geenhout C   24

Gestel     30-30            Paalstraat 27  Meldert    16  Paalstraat C 24

                                                          Paalstraat D 20

dagprijs: Linkhout A:    30-18                            Geenhout E   19

A-reeks:  Linkhout A:    30-18                           

B-reeks:  Laren B:       30-16                           

C-reeks:  Brelaar D:     29                                   




INDIVIDUEEL

Heren                               Dames                               Jongeren

5 Beringen Bruynooghe Patrick      5 Beringen Poelmans Marina         5 Brelaar  Volders Yannick         

5 Beringen Christiaens Jimmy       5 Beringen Huyghe Els              5 Geenhout Vos Hannelore           

5 Beringen Poelmans Kurt           5 Beringen Leten Marleen           5 Paalstra Peeters  Jordy         

5 Brelaar  Volders François        5 Brelaar  Pairoux Brigitte        5 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

5 Brelaar  Lucas  Davy             5 Brelaar  Vanbrabant Marie-Jea    4 Linkhout Goeleven Joppe         

5 Brelaar  Bekkers Bart            5 Brelaar  Wanten Tamara           4 Paalstra Vanden Eynde Shana     

5 Brelaar  Huysmans Willy          5 Brelaar  Vanbrabant Greta        3 Geenhout Vos Annelise           

5 Brelaar  Van Kets Dirk           5 Geenhout Vermeyen Brigitta       3 Geenhout Hillen Evelien         

5 Geenhout Peremans Pascal         5 Geenhout Jans Nancy              3 Laren    Van Couter Cobe         

5 Geenhout Peremans Patrick        5 Geenhout De Schrijver Cindy      3 Paalstra Coenen Evelyn           

5 Geenhout Vanden Eynde Ronny      5 Gestel   Willems Ilse           

5 Geenhout De Weirdt Marc          5 Gestel   Lemmens Marianne       

5 Gestel   Beaufays Freddy         5 Gestel   Leunen Irmgard         

5 Gestel   Berrevoets Ludwig       5 Hulst    Janssens  Marie José   

5 Gestel   Keusters  Etienne       5 Hulst    Peremans  Fanny         

5 Gestel   Broekhoven Freddy       5 Hulst    Meyen Stefanie         

5 Gestel   Demulder Mark           5 Hulst    Leten Marleen           

5 Gestel   Keusters  Patrick       5 Hulst    Verhaert Rozita         

5 Gestel   Saenen Werner           5 Laren    Snyers  Annik           

5 Gestel   Coomans Mario           5 Laren    Snyers  Sonja           

5 Hulst    Bertels Willy           5 Laren    Cox Tilly               

5 Hulst    Cleeren Ronald          5 Laren    Renders Marina         

5 Hulst    Janssens  Henri         5 Linkhout Vandebroek  Martina     

5 Hulst    Peremans Victor         5 Linkhout Claesen Rita           

5 Hulst    Verhoeven Eric          5 Paalstra Vanoppen Jeanne         

5 Laren    Van Grieken Alois       5 Paalstra Aerts  Christa         

5 Laren    Claes Dany              5 Paalstra Vanzeer Heidi           

5 Laren    Snyers  Dirk            5 Paalstra Vandevenne Heidi       

5 Laren    Symons Dirk             

5 Laren    Cox Patrick             

5 Laren    Timmermans Peter       

5 Laren    Biesmans Danny         

5 Linkhout Laveren Robin           

5 Linkhout Neven Kris             

5 Linkhout Verbeemen  Johan       

5 Linkhout Willems Paul           

5 Linkhout Laveren Johan           

5 Linkhout Claesen Albert         

5 Meldert  Claes  Kristiaan       

5 Meldert  Vandeneynde  Johan     

5 Paalstra Coenen Kevin           

5 Paalstra Verhagen  Marc         

5 Paalstra Mombers  Freddy         

5 Paalstra Coenen Ludo             

5 Paalstra Hertogs Sander         

5 Paalstra Wellens Danny           


Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

5 Beringen Christiaens Maurice     5 Geenhout Schroven Gabriella

5 Beringen Luceri Vitantonio       5 Geenhout Wouters Marie-Claire

5 Beringen Reynders Daniel         5 Geenhout Vanwetswinkel Roza

5 Beringen Noels Theo              5 Hulst    Maes Maria Livina

5 Beringen Huyghe Ivo              5 Laren    Claes Maria

5 Beringen Daniels Joseph          5 Laren    Bervoets Maria

5 Beringen Van Extergem Harold     5 Linkhout Reynders Rita

5 Beringen Vanroy Jean Willy       5 Linkhout Clerx Hilda

5 Beringen Boecquaert Michel       5 Linkhout Vaes Eugenie

5 Brelaar  Goossens Romain           

5 Brelaar  Perceval Johnny           

5 Brelaar  Huygens Ernest           

5 Brelaar  Sas Alphonsus             

5 Brelaar  Van Endert Joseph         

5 Geenhout Meyen Julien             

5 Geenhout De Wit Jan               

5 Geenhout Kenis Ferdinand           0

5 Geenhout Put Maurice               

5 Geenhout Meyen Marcel             

5 Gestel   Blommen Marcel         

5 Laren    Theunis Ferdinand Ge

5 Linkhout De Witte Joseph         

5 Linkhout Nijns Jean             

5 Linkhout De Ridder  Edouard P

5 Meldert  Kenens  Georges         

5 Meldert  Vranken  Rogier         

5 Meldert  Buvens Robert           

5 Meldert  Laeveren Georges       

5 Meldert  Vanderheyden Marcel     



Gestel 28-04-2016


uitslag: deze wedstrijd werd afgelast / uitghesteld omwille van het slechte weer