Karabijnschuttersgilden Verbond BERINGEN-MIJNSTREEK


Uitslagen 2015



keizerschieting Verbonden Beringen - Lummen

St. Antonius Geenhout 5/09/2015


Heren

Laveren Robin      Linkhout        21

Guido Baerts       Goeslaer        19

Reynders Danny     Beringen        18

Coenen Kevin       Paalstraat      17

Vangeel Theo       Rekhoven        15

Beaufays Freddy    Gestel          14

Loos Chris         Thiewinkel      14

Claes Steve        Eversel         13

Kenis Fernand      Geenhout        12

Gijbels Jean       Genenbos        10

Dullers Wilfried   Kapel           9

Perceval Johnny    Brelaar         9

Loos Marcel        Hemmen          7

Martens Joris      Congo Bockrijck 7

Drieskens Rudi     Keizer 2014     6

Buvens Robert      Meldert         4

Schroyen Marcel    Geneiken        4

Deprez Marc        Mellaer         3

Peremans Victor    Hulst           3

Jordens Kevin      Schalbroek      2

Vogels Robert      Laren           0

                                   

Dames                             

Schroven Gabriella Geenhout        15

Schraepen Lydia    Eversel         12

Leunen Irmgard     Gestel          11

Cox Tilly          Laren           10

Leten Marleen      Beringen        10

Horions Elza       Goeslaer        9

Jaspers Monnique   Genenbos        9

Put Marcia         Geneiken        9

Deferm Marina      Rekhoven        8

Claes Lisette      Keizerin 2014   7

Maessen Christiane Congo Bockrijck 6

Blommen Laura      Schalbroek      6

Schrayen Wendy     Thiewinkel      6

Clerckx Hilde      Linkhout        4

Bammens Anita      Hemmen          3

Janssens José      Hulst           3

Aerts Christa      Paalstraat      0

De Weyer Lea       Meldert         0



KEIZERSCHIETING VERBOND BERINGEN-MIJNSTREEK

St Antonius Geenhout 29/08/2015


HEREN

Claes Dany          keizer 2014   23

Laveren Robin       Linkhout      21

Coenen Kevin        Paalstraat    20

Perceval Johnny     Brelaar       18

Reynders Danny      Beringen      15

Demulder Mark       Gestel        12

Vogels Robert       Laren         10

Kenis Fernand       Geenhout      7

Buvens Robert       Meldert       5

Peremans Victor     Hulst         0



DAMES

Leunen Irmgard      Gestel        10

Vandezande Grizelda Paalstraat    9

De Blick Diane      keizerin 2014 8

Leten Marleen       Beringen      6

Clerckx Hilde       Linkhout      4

Schroven Gabriella  Geenhout      4

Cox Tilly           Laren         0

De Weyer Lea        Meldert       0

Janssens Marie José Hulst         0


10 Linkhout 30/8/2015

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Linkhout   29-28-28        Linkhout   298  Beringen   285  Brelaar C    283

Gestel     30-25-25         Gestel     297  Geenhout   284  Geenhout C   280

Geenhout   30-30-30-27-23   Laren      296  Gestel     283  Paalstraat C 278

Beringen   29-30-25         Beringen   295  Linkhout   283  Linkhout C   277

Meldert    28-17            Brelaar    295  Laren      280  Gestel C     275

Brelaar    29-25-28-23      Geenhout   295  Paalstraat 273  Beringen C   271

Laren      27-29-23         Paalstraat 292  Brelaar    253  Laren C      257

Hulst      29-20            Hulst      291  Hulst      249  Brelaar D    241

Paalstraat 29-29-28-19      Meldert    286  Meldert    230  Geenhout D   234

                                                            Paalstraat D 233

dagprijs: Geenhout A:    30-18-12                           Geenhout E   207

A-reeks:  Geenhout A:    30-18-12                           Beringen D   136

B-reeks:  Beringen B:    30-18-8                            Hulst C      74

C-reeks:  Geenhout C:    30                             


Heren: deelnemers:63

1 Peremans Pascal              Geenhout      50  21

2 Coenen Kevin                 Paalstra      50  19

3 Claes Dany                   Laren         50  14

4 Beaufays Freddy              Gestel        50   9

4 Keusters  Etienne            Gestel        50   9 

4 Verbeemen  Johan             Linkhout      50   9

7 Neven Kris                   Linkhout      50   7

8 Laveren Johan                Linkhout      50   6

8 Willems Paul                 Linkhout      50   6

10 Peremans Victor              Hulst         50   5

11 Mombers  Freddy              Paalstra      50   4

12 Volders François             Brelaar       50   3

12 Blommen Marcel               Gestel        50   3

14 Demulder Mark                Gestel        50   0

15 Cleeren Ronald               Hulst         50

15 Van Grieken Alois            Laren         50


Damesdeelnemers:39

1 Peremans  Fanny              Hulst         50   8

2 Leten Marleen                Beringen      50   5

3 Cox Tilly                    Laren         50   4

4 Snyers  Sonja                Laren         50   0

5 Poelmans Marina              Beringen      50

5 Vanbrabant Marie-Jeanne      Brelaar       50

7 Vandebroek  Martina          Linkhout      49   8

8 Jans Nancy                   Geenhout      49   7

9 De Blick Diane               Gestel        49   2

9 Renders Marina               Laren         49   2

9 Vangeel Nancy                Linkhout      49   2


Mannen senioren: deelnemers:60

1 Noels Theo                   Beringen      50  12

2 Meyen Julien                 Geenhout      50  10

3 Perceval Johnny              Brelaar       50   3

4 Luceri Vitantonio            Beringen      50   0

5 Goossens Romain              Brelaar       50

6 Huysmans Maurice             Brelaar       49  10

7 Kenis Ferdinand              Geenhout      49   5

7 Hufkens  Marcel              Paalstra      49   5

9 Beerden Willy                Beringen      49   3

9 Reynders Daniel              Beringen      49   3

9 Vuegen Leon                  Beringen      49   3

9 Reynders  Alphonsus          Linkhout      49   3

13 De Wit Jan                   Geenhout      49   1


Vrouwen senioren: deelnemers:21

1 Schroven Gabriella           Geenhout      50

2 Reynders Rita                Linkhout      48

3 Vanwetswinkel Roza           Geenhout      47  11

4 Isenborghs Magdalena         Geenhout      47  10

5 Vandeweyer Philomena Paula   Brelaar       47

6 Vaneerdewegh Lisette         Brelaar       45   4

7 Bervoets Maria               Laren         45   0


Jongeren -23deelnemers:16

1 Volders Yannick              Brelaar       50

2 Vanden Eynde Jochen          Paalstra      49

3 Coenen Evelyn                Paalstra      47




9 Paalstraat 23/8/2015

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Paalstraat 27-28-25-14      Laren      269  Gestel     258  Brelaar C    255

Linkhout   29-27-28         Linkhout   269  Beringen   255  Geenhout C   250

Gestel     29-27-26         Gestel     267  Linkhout   255  Gestel C     250

Geenhout   30-27-26-23-17   Beringen   266  Geenhout   254  Paalstraat C 250

Beringen   30-26-27-24      Brelaar    266  Laren      251  Linkhout C   249

Meldert    29-25            Geenhout   265  Paalstraat 244  Beringen C   246

Brelaar    30-24-30-23      Paalstraat 263  Hulst      229  Laren C      234

Laren      30-29-27         Hulst      262  Brelaar    228  Brelaar D    218

Hulst      29-26            Meldert    258  Meldert    213  Paalstraat D 214

                                                            Geenhout D   207

dagprijs: Brelaar C & Laren A:                              Geenhout E   184

A-reeks:  Laren A:       30-18                              Beringen D   136

B-reeks:  Laren B:       29                                 Hulst C       74

C-reeks:  Brelaar C:     30-18                              Meldert C     29


INDIVIDUEEL

Heren                               Dames                               Jongeren

45 Brelaar  Volders François        45 Beringen Poelmans Marina         45 Brelaar  Volders Yannick         

45 Geenhout Peremans Pascal         45 Beringen Leten Marleen           44 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

45 Gestel   Beaufays Freddy         45 Brelaar  Vanbrabant Marie-Jeanne 43 Paalstra Coenen Evelyn           

45 Gestel   Blommen Marcel          45 Gestel   Lemmens Marianne        42 Paalstra Peeters  Jordy         

45 Gestel   Keusters  Etienne       45 Hulst    Peremans  Fanny         40 Paalstra Theunis  Jolien         

45 Gestel   Demulder Mark           45 Laren    Snyers  Sonja           39 Paalstra Vanden Eynde Shana     

45 Hulst    Cleeren Ronald          45 Laren    Cox Tilly               23 Geenhout Hillen Evelien         

45 Hulst    Peremans Victor         45 Laren    Snyers  Annik           21 Geenhout Vos Hannelore           

45 Laren    Van Grieken Alois       44 Beringen Luceri Tesia            14 Linkhout Goeleven Joppe         

45 Laren    Claes Dany              44 Geenhout Jans Nancy                       

45 Laren    Snyers  Dirk            44 Gestel   De Blick Diane         

45 Linkhout Neven Kris              44 Gestel   Leunen Irmgard         

45 Linkhout Willems Paul            44 Laren    Renders Marina         

45 Linkhout Laveren Johan           44 Linkhout Vangeel Nancy           

45 Meldert  Vandeneynde  Johan      44 Linkhout Vandebroek  Martina     

45 Paalstra Coenen Kevin                   

45 Paalstra Mombers  Freddy           


Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

45 Beringen Luceri Vitantonio       42 Geenhout Isenborghs Magdalena

45 Beringen Noels Theo              42 Geenhout Vanwetswinkel Roza

45 Brelaar  Perceval Johnny         42 Laren    Bervoets Maria

45 Brelaar  Goossens Romain         40 Brelaar  Vaneerdewegh Lisette

45 Geenhout Meyen Julien            40 Geenhout Schroven Gabriella

45 Linkhout Reynders  Alphonsus     40 Gestel   Willekens Maria Jose

44 Beringen Christiaens Maurice     39 Geenhout Wouters Marie-Claire

44 Beringen Reynders Daniel         39 Linkhout Clerx Hilda

44 Beringen Vuegen Leon             39 Linkhout Vaes Eugenie

44 Beringen Beerden Willy           39 Linkhout Reynders Rita

44 Brelaar  Huysmans Maurice        38 Beringen Engelen Elza

44 Geenhout De Wit Jan              38 Brelaar  Vandeweyer Philomena

44 Geenhout Kenis Ferdinand         

44 Geenhout Put Maurice           

44 Linkhout Nijns Jean             

44 Meldert  Kenens  Georges           

44 Paalstra Hufkens  Marcel     nog 1x naschieten: Verbeemen Johan (40), Schroven Gabriella (40), Reynders Rita (39), Vandeweyer Philomena (38)



8 Verbondskas Linkhout 5/7/2015

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Paalstraat 30-22-28-25      Linkhout   240  Gestel     231  Brelaar C    225

Linkhout   30-30-28         Laren      239  Beringen   229  Paalstraat C 225

Gestel     30-30-30         Gestel     238  Linkhout   228  Geenhout C   224

Geenhout   30-27-29-19-18   Beringen   236  Geenhout   227  Gestel C     224

Beringen   30-29-26         Brelaar    236  Laren      222  Linkhout C   221

Meldert    29-22            Paalstraat 236  Paalstraat 216  Beringen C   219

Brelaar    27-28-24-28      Geenhout   235  Brelaar    204  Laren C      207

Laren      30-28-27         Hulst      233  Hulst      203  Paalstraat D 200

Hulst      29-28            Meldert    229  Meldert    188  Brelaar D    195

                                                            Geenhout D   184

dagprijs: Geenhout A:    30-18                              Geenhout E   167

A-reeks:  Geenhout A:                                       Beringen D   112

B-reeks:  :                                                 Hulst C      74

C-reeks:  :                                                 Meldert C    29




INDIVIDUEEL

Heren                               Dames                               Jongeren

40 Beringen Bruynooghe Patrick      40 Beringen Poelmans Marina         40 Brelaar  Volders Yannick         

40 Brelaar  Volders François        40 Beringen Luceri Tesia            40 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

40 Geenhout Peremans Pascal         40 Beringen Leten Marleen           38 Paalstra Coenen Evelyn           

40 Gestel   Beaufays Freddy         40 Brelaar  Vanbrabant Marie-Jea 38 Paalstra Peeters  Jordy         

40 Gestel   Blommen Marcel          40 Gestel   Leunen Irmgard          36 Paalstra Theunis  Jolien         

40 Gestel   Keusters  Etienne       40 Gestel   Lemmens Marianne        34 Paalstra Vanden Eynde Shana     

40 Gestel   Broekhoven Freddy       40 Hulst    Peremans  Fanny         22 Geenhout Hillen Evelien         

40 Gestel   Demulder Mark           40 Laren    Snyers  Sonja           19 Geenhout Vos Hannelore           

40 Gestel   Keusters  Patrick       40 Laren    Cox Tilly               13 Linkhout Goeleven Joppe         

40 Hulst    Cleeren Ronald          40 Laren    Snyers  Annik           5 Linkhout Goeleven Jona           

40 Hulst    Peremans Victor         39 Geenhout Jans Nancy             

40 Laren    Van Grieken Alois       39 Gestel   De Blick Diane         

40 Laren    Claes Dany              39 Laren    Renders Marina         

40 Laren    Snyers  Dirk            39 Linkhout Vangeel Nancy           

40 Linkhout Laveren Robin           39 Linkhout Vandebroek  Martina     

40 Linkhout Neven Kris              39 Paalstra Vanoppen Jeanne         

40 Linkhout Willems Paul            39 Paalstra Vanzeer Heidi           

40 Linkhout Laveren Johan                                     

40 Meldert  Vandeneynde  Johan                               

40 Paalstra Coenen Ludo                                       

40 Paalstra Coenen Kevin                                     

40 Paalstra Mombers  Freddy


Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

40 Beringen Luceri Vitantonio       37 Geenhout Isenborghs Magdalena

40 Beringen Noels Theo              37 Geenhout Vanwetswinkel Roza

40 Brelaar  Perceval Johnny         37 Gestel   Willekens Maria Jose

40 Brelaar  Goossens Romain         37 Laren    Bervoets Maria

40 Geenhout Meyen Julien            37 Linkhout Clerx Hilda

40 Linkhout Reynders  Alphonsus     36 Brelaar  Vanzeir Maria

40 Meldert  Kenens  Georges         35 Beringen Engelen Elza

39 Beringen Christiaens Maurice     35 Brelaar  Vaneerdewegh Lisette

39 Beringen Reynders Daniel         35 Geenhout Wouters Marie-Claire

39 Beringen Vuegen Leon             35 Linkhout Vaes Eugenie

39 Beringen Beerden Willy           35 Linkhout Reynders Rita

39 Brelaar  Huysmans Maurice        33 Brelaar  Vandeweyer Philomena

39 Geenhout De Wit Jan               

39 Geenhout Kenis Ferdinand           

39 Geenhout Put Maurice               

39 Linkhout Nijns Jean               

39 Paalstra Hufkens  Marcel           

38 Beringen Huyghe Ivo               

38 Beringen Van Extergem Harold       

38 Brelaar  Huygens Ernest         

38 Linkhout Neven Jean             

38 Linkhout De Witte Joseph         

38 Meldert  Vranken  Rogier         

38 Paalstra Orens François         

v


7 Hulst 21/6/2015

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Hulst      25-21            Linkhout   210  Gestel     201  Brelaar C    201

Paalstraat 30-27-24-29      Brelaar    209  Beringen   200  Paalstraat C 197

Linkhout   30-27-26         Laren      209  Geenhout   200  Geenhout C   195

Gestel     29-29-27         Gestel     208  Linkhout   198  Gestel C     194

Geenhout   27-25-21-20-16   Beringen   206  Laren      194  Beringen C   193

Beringen   29-27-26         Paalstraat 206  Paalstraat 194  Linkhout C   193

Meldert    26-25            Geenhout   205  Brelaar    176  Laren C      180

Brelaar    30-22-28-20      Hulst      204  Hulst      175  Paalstraat D 175

Laren      30-29-18         Meldert    200  Meldert    166  Brelaar D    167

                                                            Geenhout D    165

dagprijs: Laren A:       30-16                              Geenhout E   149

A-reeks:  Laren A:       30-16                              Beringen D   112

B-reeks:  Laren B:       29                                 Hulst C      74

C-reeks:  Paalstraat D:  29                                 Meldert C    29


INDIVIDUEEL

Heren                               Dames                               Jongeren

35 Beringen Bruynooghe Patrick      35 Beringen Poelmans Marina         35 Brelaar  Volders Yannick         

35 Brelaar  Volders François        35 Beringen Luceri Tesia            35 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

35 Brelaar  Bekkers Bart            35 Beringen Leten Marleen           35 Paalstra Peeters  Jordy         

35 Geenhout Peremans Pascal         35 Brelaar  Vanbrabant Greta        33 Paalstra Vanden Eynde Shana     

35 Gestel   Beaufays Freddy         35 Brelaar  Vanbrabant Marie-Jea    33 Paalstra Coenen Evelyn           

35 Gestel   Blommen Marcel          35 Gestel   Leunen Irmgard          33 Paalstra Theunis  Jolien         

35 Gestel   Keusters  Etienne       35 Gestel   Lemmens Marianne        22 Geenhout Hillen Evelien         

35 Gestel   Broekhoven Freddy       35 Hulst    Peremans  Fanny         19 Geenhout Vos Hannelore           

35 Gestel   Demulder Mark           35 Laren    Snyers  Sonja           13 Linkhout Goeleven Joppe         

35 Gestel   Keusters  Patrick       35 Laren    Cox Tilly                5 Linkhout Goeleven Jona           

35 Hulst    Cleeren Ronald          35 Laren    Snyers  Annik           

35 Hulst    Peremans Victor         34 Geenhout Vermeyen Brigitta       

35 Laren    Van Grieken Alois       34 Geenhout Jans Nancy             

35 Laren    Claes Dany              34 Gestel   De Blick Diane         

35 Laren    Snyers  Dirk            34 Linkhout Vangeel Nancy           

35 Linkhout Laveren Robin           34 Linkhout Vandebroek  Martina     

35 Linkhout Neven Kris              34 Paalstra Vanoppen Jeanne         

35 Linkhout Willems Paul                                     

35 Linkhout Laveren Johan                                     

35 Meldert  Vandeneynde  Johan                               

35 Paalstra Coenen Ludo                                       

35 Paalstra Coenen Kevin                                     

35 Paalstra Mombers  Freddy                                   


Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

35 Beringen Luceri Vitantonio       33 Geenhout Vanwetswinkel Roza

35 Beringen Noels Theo              33 Laren    Bervoets Maria

35 Beringen Vuegen Leon             32 Brelaar  Vanzeir Maria

35 Brelaar  Perceval Johnny         32 Geenhout Isenborghs Magdalena

35 Brelaar  Goossens Romain         32 Gestel   Willekens Maria Jose

35 Geenhout Meyen Julien            32 Linkhout Clerx Hilda

35 Geenhout Put Maurice             31 Brelaar  Vaneerdewegh Lisette

35 Linkhout Reynders  Alphonsus     31 Geenhout Wouters Marie-Claire

35 Meldert  Kenens  Georges         30 Beringen Engelen Elza

34 Beringen Christiaens Maurice     30 Geenhout Schroven Gabriella

34 Beringen Reynders Daniel         30 Hulst    Reykers Maria Julia

34 Beringen Beerden Willy           30 Linkhout Vaes Eugenie

34 Beringen Van Extergem Harold     30 Linkhout Reynders Rita

34 Brelaar  Huysmans Maurice         

34 Geenhout De Wit Jan               

34 Geenhout Kenis Ferdinand           

34 Linkhout Nijns Jean               

34 Paalstra Hufkens  Marcel           

33 Beringen Huyghe Ivo               

33 Brelaar  Huygens Ernest         

33 Linkhout Neven Jean             

33 Linkhout De Witte Joseph         

33 Meldert  Vranken  Rogier         

33 Paalstra Orens François         



6 Laren 6/7/2015

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Laren      29-28-27         Linkhout   180  Geenhout   175  Geenhout C   174

Hulst      30-28            Brelaar    179  Beringen   173  Brelaar C    173

Paalstraat 30-26-29-25      Gestel     179  Gestel     172  Paalstraat C 173

Linkhout   30-26-26         Hulst      179  Linkhout   171  Beringen C   167

Gestel     30-30-27         Laren      179  Paalstraat 167  Gestel C     167

Geenhout   28-30-30-28-25   Geenhout   178  Laren      165  Linkhout C   167

Beringen   27-29-30-20      Beringen   177  Brelaar    154  Laren C      162

Meldert    30-21            Paalstraat 176  Hulst      154  Brelaar D    147

Brelaar    30-27-27-24      Meldert    174  Meldert    141  Paalstraat D 146

                                                            Geenhout D   145

dagprijs: Geenhout B:    30-18-12                           Geenhout E   133

A-reeks:  Gestel A:      30-18-11                           Beringen D   112

B-reeks:  Geenhout B:    30-18-12                           Hulst C      74

C-reeks:  Geenhout C:    30-15                              Meldert C    29


INDIVIDUEEL

Heren                               Dames                               Jongeren

30 Beringen Bruynooghe Patrick      30 Beringen Poelmans Marina         30 Brelaar  Volders Yannick         

30 Brelaar  Volders François        30 Beringen Huyghe Els              30 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

30 Brelaar  Bekkers Bart            30 Beringen Luceri Tesia            30 Paalstra Coenen Evelyn           

30 Geenhout Peremans Pascal         30 Beringen Leten Marleen           30 Paalstra Peeters  Jordy         

30 Geenhout Vos Pascal              30 Brelaar  Vanbrabant Greta        28 Paalstra Vanden Eynde Shana     

30 Geenhout Vanden Eynde Ronny      30 Brelaar  Vanbrabant Marie-Jea 28 Paalstra Theunis  Jolien         

30 Gestel   Beaufays Freddy         30 Gestel   Leunen Irmgard          19 Geenhout Vos Hannelore           

30 Gestel   Blommen Marcel          30 Gestel   Lemmens Marianne        18 Geenhout Hillen Evelien         

30 Gestel   Keusters  Etienne       30 Hulst    Peremans  Fanny         8 Linkhout Goeleven Joppe         

30 Gestel   Broekhoven Freddy       30 Laren    Snyers  Sonja           5 Linkhout Goeleven Jona           

30 Gestel   Demulder Mark           30 Laren    Cox Tilly               

30 Gestel   Keusters  Patrick       30 Laren    Snyers  Annik           

30 Hulst    Bertels Willy           30 Linkhout Vangeel Nancy           

30 Hulst    Cleeren Ronald          29 Geenhout Vermeyen Brigitta       

30 Hulst    Janssens  Henri         29 Geenhout Jans Nancy             

30 Hulst    Peremans Victor         29 Gestel   De Blick Diane         

30 Laren    Van Grieken Alois       29 Linkhout Vandebroek  Martina     

30 Laren    Claes Dany              29 Paalstra Vanoppen Jeanne         

30 Laren    Snyers  Dirk            29 Paalstra Gijbels Tamara         

30 Linkhout Laveren Robin                                     

30 Linkhout Neven Kris                                       

30 Linkhout Willems Paul                                     

30 Linkhout Laveren Johan                                     

30 Meldert  Claes  Kristiaan                                 

30 Meldert  Vandeneynde  Johan                               

30 Meldert  Carmans Danny                                     

30 Paalstra Coenen Ludo             

30 Paalstra Coenen Kevin           

30 Paalstra Mombers  Freddy         


Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

30 Beringen Luceri Vitantonio       30 Geenhout Schroven Gabriella

30 Beringen Noels Theo              29 Geenhout Isenborghs Magdalena

30 Beringen Vuegen Leon             28 Geenhout Vanwetswinkel Roza

30 Brelaar  Perceval Johnny         28 Laren    Bervoets Maria

30 Brelaar  Goossens Romain         28 Linkhout Clerx Hilda

30 Brelaar  Huysmans Maurice        27 Brelaar  Vanzeir Maria

30 Geenhout Meyen Julien            27 Brelaar  Vaneerdewegh Lisette

30 Geenhout Kenis Ferdinand         27 Geenhout Wouters Marie-Claire

30 Geenhout Put Maurice             27 Gestel   Willekens Maria Jose

30 Geenhout Vos Raymond             26 Hulst    Reykers Maria Julia

30 Linkhout Reynders  Alphonsus     26 Linkhout Vaes Eugenie

30 Meldert  Kenens  Georges         25 Beringen Engelen Elza

29 Beringen Christiaens Maurice     25 Hulst    Maes Maria Livina

29 Beringen Reynders Daniel           

29 Beringen Huyghe Ivo               

29 Beringen Beerden Willy             

29 Beringen Van Extergem Harold       

29 Brelaar  Huygens Ernest           

29 Geenhout De Wit Jan               

29 Geenhout De Schrijver Hugo       

29 Geenhout Put Emiel               

29 Geenhout Fonteyn Alfons         

29 Linkhout De Witte Joseph         

29 Linkhout Nijns Jean             

29 Paalstra Hufkens  Marcel         



5 Brelaar 24/5/2015

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Brelaar    30-26-30-25      Beringen   150  Geenhout   145  Brelaar C    146

Laren      30-25-28         Geenhout   150  Linkhout   145  Geenhout C   144

Hulst      30-25-28         Laren      150  Beringen   144  Paalstraat C 144

Paalstraat 28-29-29-24      Linkhout   150  Gestel     142  Linkhout C   141

Linkhout   30-28-26         Brelaar    149  Paalstraat 141  Gestel C     140

Gestel     30-28-29         Gestel     149  Laren      137  Beringen C   137

Geenhout   30-29-29-22-22   Hulst      149  Brelaar    127  Laren C      135

Beringen   30-25-29-20      Paalstraat 146  Hulst      126  Brelaar D    123

Meldert    29-23            Meldert    144  Meldert    120  Paalstraat D 121

                                                            Geenhout D   117

dagprijs: Beringen A:    30-18                              Geenhout E   108

A-reeks:  Beringen A:    30-18                              Beringen D   92

B-reeks:  Geenhout B:    29                                 Hulst C      74

C-reeks:  Beringen C:    29-17                              Meldert C    29


INDIVIDUEEL

Heren                               Dames                               Jongeren

25 Beringen Bruynooghe Patrick      25 Beringen Poelmans Marina         25 Brelaar  Volders Yannick         

25 Brelaar  Volders François        25 Beringen Huyghe Els              25 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

25 Brelaar  Bekkers Bart            25 Beringen Luceri Tesia            25 Paalstra Coenen Evelyn           

25 Geenhout Peremans Pascal         25 Beringen Leten Marleen           25 Paalstra Peeters  Jordy         

25 Geenhout Vos Pascal              25 Brelaar  Vanbrabant Greta        24 Paalstra Vanden Eynde Shana     

25 Geenhout Peremans Patrick        25 Brelaar  Vanbrabant Marie-Jeanne 23 Paalstra Theunis  Jolien         

25 Geenhout Vanden Eynde Ronny      25 Gestel   Leunen Irmgard          14 Geenhout Vos Hannelore           

25 Gestel   Beaufays Freddy         25 Gestel   Lemmens Marianne        14 Geenhout Hillen Evelien         

25 Gestel   Blommen Marcel          25 Hulst    Peremans  Fanny         5 Linkhout Goeleven Jona           

25 Gestel   Keusters  Etienne       25 Laren    Snyers  Sonja           4 Linkhout Goeleven Joppe         

25 Gestel   Broekhoven Freddy       25 Laren    Cox Tilly               

25 Gestel   Demulder Mark           25 Laren    Snyers  Annik           

25 Gestel   Keusters  Patrick       25 Linkhout Vangeel Nancy           

25 Hulst    Bertels Willy           25 Paalstra Gijbels Tamara         

25 Hulst    Cleeren Ronald          25 Paalstra Vanzeer Heidi           

25 Hulst    Janssens  Henri         24 Brelaar  Wanten Tamara           

25 Hulst    Peremans Victor         24 Brelaar  Van Endert Cindy       

25 Laren    Van Grieken Alois       24 Geenhout Vermeyen Brigitta       

25 Laren    Vogels Robert           24 Geenhout Jans Nancy             

25 Laren    Claes Dany              24 Gestel   De Blick Diane         

25 Laren    Snyers  Dirk            24 Laren    Poelmans  Cindy         

25 Linkhout Laveren Robin           24 Linkhout Vandebroek  Martina     

25 Linkhout Neven Kris              24 Paalstra Vanoppen Jeanne         

25 Linkhout Verbeemen  Johan                                 

25 Linkhout Willems Paul                                     

25 Linkhout Laveren Johan                                     

25 Meldert  Claes  Kristiaan       

25 Meldert  Vandeneynde  Johan     

25 Meldert  Carmans Danny           

25 Paalstra Coenen Ludo             

25 Paalstra Coenen Kevin           

25 Paalstra Mombers  Freddy         

25 Paalstra Vandezande Patrick     


Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

25 Beringen Christiaens Maurice     25 Geenhout Schroven Gabriella

25 Beringen Luceri Vitantonio       24 Geenhout Isenborghs Magdalena

25 Beringen Noels Theo              24 Linkhout Clerx Hilda

25 Beringen Reynders Daniel         23 Geenhout Vanwetswinkel Roza

25 Beringen Huyghe Ivo              23 Laren    Bervoets Maria

25 Beringen Vuegen Leon             22 Brelaar  Vanzeir Maria

25 Brelaar  Perceval Johnny         22 Brelaar  Vaneerdewegh Lisette

25 Brelaar  Goossens Romain         22 Geenhout Wouters Marie-Claire

25 Brelaar  Huysmans Maurice        22 Gestel   Willekens Maria Jose

25 Geenhout Meyen Julien            22 Hulst    Reykers Maria Julia

25 Geenhout De Wit Jan              22 Linkhout Vaes Eugenie

25 Geenhout Kenis Ferdinand         21 Hulst    Maes Maria Livina

25 Geenhout Put Maurice             20 Beringen Engelen Elza

25 Geenhout Vos Raymond             20 Geenhout Van Vaerenbergh José

25 Linkhout Reynders  Alphonsus       

25 Linkhout Nijns Jean               

25 Meldert  Kenens  Georges           

24 Beringen Beerden Willy             

24 Beringen Van Extergem Harold       

24 Brelaar  Sas Alphonsus           

24 Brelaar  Van Endert Joseph       

24 Brelaar  Huygens Ernest         

24 Geenhout De Schrijver Hugo       

24 Geenhout Put Emiel               

24 Geenhout Fonteyn Alfons         

24 Linkhout De Witte Joseph         

24 Paalstra Hufkens  Marcel         



4 Meldert 10/5/2015

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Meldert    30-20            Beringen   120  Beringen   119  Brelaar C    116

Brelaar    30-26-28-27      Geenhout   120  Linkhout   117  Geenhout C   115

Laren      30-27-26         Laren      120  Geenhout   116  Linkhout C   115

Hulst      30-22            Linkhout   120  Gestel     114  Paalstraat C 115

Paalstraat 29-28-30-28      Brelaar    119  Laren      112  Gestel C     111

Linkhout   30-30-28         Gestel     119  Paalstraat 112  Beringen C   108

Gestel     30-29-28         Hulst      119  Brelaar    101  Laren C      107

Geenhout   30-30-29-22-21   Paalstraat 118  Hulst      101  Brelaar D    98

Beringen   30-30-28         Meldert    115  Meldert     97  Paalstraat D 97

                                                            Geenhout D   95

dagprijs: Linkhout A:    30-18-12-11                        Geenhout E   86

A-reeks:  Linkhout A:    30-18-12-11                        Beringen D   72

B-reeks:  Geenhout B:    30-18-11                           Hulst C      46

C-reeks:  Paalstraat C:  30-15                              Meldert C    29


INDIVIDUEEL

Heren                               Dames                               Jongeren

20 Beringen Bruynooghe Patrick      20 Beringen Poelmans Marina         20 Brelaar  Volders Yannick         

20 Beringen Christiaens Jimmy       20 Beringen Huyghe Els              20 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

20 Brelaar  Volders François        20 Beringen Luceri Tesia            20 Paalstra Coenen Evelyn           

20 Brelaar  Bekkers Bart            20 Beringen Leten Marleen           20 Paalstra Peeters  Jordy         

20 Geenhout Peremans Pascal         20 Brelaar  Vanbrabant Greta        19 Paalstra Vanden Eynde Shana     

20 Geenhout Vos Pascal              20 Brelaar  Vanbrabant Marie-Jea    19 Paalstra Theunis  Jolien         

20 Geenhout Peremans Patrick        20 Brelaar  Van Endert Cindy        12 Geenhout Vos Hannelore           

20 Geenhout Vanden Eynde Ronny      20 Gestel   Leunen Irmgard          11 Geenhout Hillen Evelien         

20 Gestel   Beaufays Freddy         20 Gestel   Lemmens Marianne        5 Linkhout Goeleven Jona           

20 Gestel   Blommen Marcel          20 Hulst    Peremans  Fanny         4 Linkhout Goeleven Joppe         

20 Gestel   Keusters  Etienne       20 Laren    Snyers  Sonja           

20 Gestel   Broekhoven Freddy       20 Laren    Cox Tilly               

20 Gestel   Demulder Mark           20 Laren    Snyers  Annik           

20 Gestel   Keusters  Patrick       20 Linkhout Vangeel Nancy           

20 Hulst    Bertels Willy           20 Linkhout Claesen Rita           

20 Hulst    Janssens  Henri         20 Paalstra Gijbels Tamara         

20 Hulst    Peremans Victor         20 Paalstra Vanzeer Heidi           

20 Laren    Van Grieken Alois       19 Brelaar  Wanten Tamara           

20 Laren    Vogels Robert           19 Geenhout Vermeyen Brigitta       

20 Laren    Claes Dany              19 Geenhout Jans Nancy             

20 Laren    Snyers  Dirk            19 Gestel   De Blick Diane         

20 Linkhout Laveren Robin           19 Hulst    Janssens  Marie José   

20 Linkhout Neven Kris              19 Laren    Poelmans  Cindy         

20 Linkhout Verbeemen  Johan        19 Linkhout Vandebroek  Martina     

20 Linkhout Willems Paul            19 Paalstra Vanoppen Jeanne         

20 Linkhout Laveren Johan                                     

20 Meldert  Claes  Kristiaan       

20 Meldert  Vandeneynde  Johan     

20 Meldert  Carmans Danny           

20 Paalstra Coenen Ludo             

20 Paalstra Coenen Kevin           

20 Paalstra Mombers  Freddy         

20 Paalstra Vandezande Patrick     


Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

20 Beringen Christiaens Maurice     20 Geenhout Isenborghs Magdalena

20 Beringen Luceri Vitantonio       20 Geenhout Schroven Gabriella

20 Beringen Noels Theo              20 Linkhout Clerx Hilda

20 Beringen Reynders Daniel         20 Linkhout Vaes Eugenie

20 Beringen Huyghe Ivo              19 Laren    Bervoets Maria

20 Beringen Vuegen Leon             18 Brelaar  Vandeweyer Philomena

20 Beringen Beerden Willy           18 Geenhout Wouters Marie-Claire

20 Brelaar  Perceval Johnny         18 Geenhout Vanwetswinkel Roza

20 Brelaar  Goossens Romain         18 Hulst    Reykers Maria Julia

20 Brelaar  Huysmans Maurice        17 Brelaar  Vanzeir Maria

20 Geenhout Meyen Julien            17 Brelaar  Vaneerdewegh Lisette

20 Geenhout De Wit Jan              17 Geenhout Van Vaerenbergh José

20 Geenhout Kenis Ferdinand         17 Gestel   Willekens Maria Jose

20 Geenhout Put Maurice               

20 Geenhout Vos Raymond               

20 Geenhout Fonteyn Alfons           

20 Linkhout Reynders  Alphonsus       

20 Linkhout De Witte Joseph           

20 Linkhout Nijns Jean               

20 Meldert  Kenens  Georges         

20 Meldert  Vranckx Roger           

20 Paalstra Hufkens  Marcel         



3 Beringen 26/4/2015

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Beringen   30-29-27-24      Beringen   90  Beringen   89  Brelaar C    88

Meldert    30-24            Geenhout   90  Linkhout   87  Linkhout C   87

Brelaar    30-24-30-27      Laren      90  Geenhout   86  Geenhout C   86

Laren      30-28-29         Linkhout   90  Gestel     85  Paalstraat C 85

Hulst      30-22-22         Brelaar    89  Laren      85  Gestel C     83

Paalstraat 29-29-29-25      Gestel     89  Paalstraat 84  Laren C      81

Linkhout   30-28-28         Hulst      89  Hulst      79  Beringen C   80

Gestel     29-30-29         Paalstraat 89  Meldert    77  Geenhout D   73

Geenhout   30-29-30-26-21   Meldert    85  Brelaar    75  Beringen D   72

                                                          Brelaar D    71

dagprijs: Brelaar A:     30-18-12                         Paalstraat D 69

A-reeks:  Brelaar A:     30-18-12                         Geenhout E   65

B-reeks:  Gestel B:      30-18-11                         Hulst C      46

C-reeks:  Brelaar C:     30-17                            Meldert C    29


INDIVIDUEEL

Heren                            Dames                            Jongeren

15 Beringen Bruynooghe Patrick      15 Beringen Poelmans Marina         15 Brelaar  Volders Yannick         

15 Beringen Christiaens Jimmy       15 Beringen Huyghe Els              15 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

15 Brelaar  Volders François        15 Beringen Luceri Tesia            15 Paalstra Coenen Evelyn           

15 Brelaar  Bekkers Bart            15 Beringen Leten Marleen           15 Paalstra Peeters  Jordy         

15 Geenhout Vos Pascal              15 Brelaar  Vanbrabant Greta        15 Paalstra Theunis  Jolien         

15 Geenhout Peremans Patrick        15 Brelaar  Vanbrabant Marie-Jea    14 Paalstra Vanden Eynde Shana     

15 Geenhout Vanden Eynde Ronny      15 Brelaar  Wanten Tamara           10 Geenhout Vos Hannelore           

15 Gestel   Beaufays Freddy         15 Brelaar  Van Endert Cindy        9 Geenhout Hillen Evelien         

15 Gestel   Blommen Marcel          15 Geenhout Jans Nancy              5 Linkhout Goeleven Jona           

15 Gestel   Keusters  Etienne       15 Gestel   De Blick Diane          4 Linkhout Goeleven Joppe         

15 Gestel   Broekhoven Freddy       15 Gestel   Leunen Irmgard         

15 Gestel   Demulder Mark           15 Gestel   Lemmens Marianne       

15 Gestel   Keusters  Patrick       15 Gestel   Vanhelmont Brigitte     

15 Hulst    Bertels Willy           15 Hulst    Peremans  Fanny         

15 Hulst    Cleeren Ronald          15 Laren    Renders Marina         

15 Hulst    Janssens  Henri         15 Laren    Snyers  Sonja           

15 Hulst    Peremans Victor         15 Laren    Cox Tilly               

15 Hulst    Verhoeven Eric          15 Laren    Snyers  Annik           

15 Laren    Van Grieken Alois       15 Linkhout Vangeel Nancy           

15 Laren    Vogels Robert           15 Linkhout Claesen Rita           

15 Laren    Claes Dany              15 Paalstra Gijbels Tamara         

15 Laren    Snyers  Dirk            15 Paalstra Vanzeer Heidi           

15 Laren    Timmermans Peter                                 

15 Laren    Deprez Marc                                       

15 Linkhout Laveren Robin                                     

15 Linkhout Neven Kris                                       

15 Linkhout Verbeemen  Johan       

15 Linkhout Willems Paul           

15 Linkhout Laveren Johan           

15 Meldert  Claes  Kristiaan       

15 Meldert  Vandeneynde  Johan     

15 Meldert  Carmans Danny           

15 Paalstra Coenen Ludo             

15 Paalstra Coenen Kevin           

15 Paalstra Mombers  Freddy         

15 Paalstra Vandezande Patrick

     

Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

15 Beringen Christiaens Maurice     15 Geenhout Isenborghs Magdalena

15 Beringen Luceri Vitantonio       15 Geenhout Schroven Gabriella

15 Beringen Noels Theo              15 Linkhout Clerx Hilda

15 Beringen Reynders Daniel         15 Linkhout Vaes Eugenie

15 Beringen Huyghe Ivo              14 Brelaar  Vanzeir Maria

15 Beringen Vuegen Leon             14 Brelaar  Vandeweyer Philomena

15 Beringen Beerden Willy           14 Geenhout Van Vaerenbergh José

15 Brelaar  Perceval Johnny         14 Laren    Bervoets Maria

15 Brelaar  Goossens Romain         13 Brelaar  Vaneerdewegh Lisette

15 Brelaar  Huysmans Maurice        13 Geenhout Wouters Marie-Claire

15 Brelaar  Huygens Ernest          13 Geenhout Vanwetswinkel Roza

15 Geenhout Meyen Julien            13 Gestel   Willekens Maria Jose

15 Geenhout De Wit Jan              13 Hulst    Maes Maria Livina

15 Geenhout Kenis Ferdinand         13 Hulst    Reykers Maria Julia

15 Geenhout Put Maurice               

15 Geenhout Vos Raymond               

15 Geenhout Fonteyn Alfons           

15 Linkhout Reynders  Alphonsus       

15 Linkhout De Witte Joseph           

15 Linkhout Nijns Jean             

15 Meldert  Kenens  Georges         

15 Meldert  Vranckx Roger           

15 Paalstra Hufkens  Marcel         

15 Paalstra Orens François         



2 Geenhout 19/4/2015

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Geenhout   30-27-29-24-21   Beringen   60  Beringen   60  Linkhout C   59

Beringen   30-30-26-26      Geenhout   60  Linkhout   59  Brelaar C    58

Meldert    28-26            Gestel     60  Geenhout   57  Geenhout C   56

Brelaar    30-26-29-19      Laren      60  Hulst      57  Paalstraat C 56

Laren      30-29-29         Linkhout   60  Laren      57  Gestel C     54

Hulst      30-27-24         Paalstraat 60  Gestel     55  Beringen C   53

Paalstraat 30-27-27-23      Brelaar    59  Paalstraat 55  Laren C      52

Linkhout   30-29-29         Hulst      59  Meldert    53  Beringen D   48

Gestel     30-28-25         Meldert    55  Brelaar    51  Geenhout D   47

                                                          Brelaar D    44

dagprijs: Beringen A:    30-18-12                         Geenhout E   44

A-reeks:  Beringen A:    30-18-12                         Paalstraat D 44

B-reeks:  Beringen B:    30                               Meldert C    29

C-reeks:  Linkhout C:    29                               Hulst C      24


INDIVIDUEEL

Heren                            Dames                            Jongeren

10 Beringen Bruynooghe Patrick      10 Beringen Poelmans Marina         10 Brelaar  Volders Yannick         

10 Beringen Christiaens Jimmy       10 Beringen Huyghe Els              10 Paalstra Vanden Eynde Jochen     

10 Brelaar  Volders François        10 Beringen Luceri Tesia            10 Paalstra Coenen Evelyn           

10 Brelaar  Bekkers Bart            10 Beringen Leten Marleen           10 Paalstra Peeters  Jordy         

10 Geenhout Vos Pascal              10 Brelaar  Vanbrabant Greta        10 Paalstra Theunis  Jolien         

10 Geenhout Peremans Patrick        10 Brelaar  Vanbrabant Marie-Jeanne  9 Paalstra Vanden Eynde Shana     

10 Geenhout Vanden Eynde Ronny      10 Brelaar  Wanten Tamara            8 Geenhout Vos Hannelore           

10 Gestel   Beaufays Freddy         10 Brelaar  Van Endert Cindy         5 Geenhout Hillen Evelien         

10 Gestel   Berrevoets Ludwig       10 Geenhout Jans Nancy               5 Linkhout Goeleven Jona           

10 Gestel   Blommen Marcel          10 Gestel   De Blick Diane                                   

10 Gestel   Keusters  Etienne       10 Gestel   Leunen Irmgard         

10 Gestel   Broekhoven Freddy       10 Gestel   Lemmens Marianne       

10 Gestel   Demulder Mark           10 Gestel   Vanhelmont Brigitte     

10 Gestel   Keusters  Patrick       10 Hulst    Peremans  Fanny         

10 Gestel   Verwimp Frank           10 Hulst    Janssens  Marie José   

10 Hulst    Bertels Willy           10 Hulst    Verhaert Rozita         

10 Hulst    Cleeren Ronald          10 Laren    Renders Marina         

10 Hulst    Janssens  Henri         10 Laren    Snyers  Sonja           

10 Hulst    Peremans Victor         10 Laren    Cox Tilly               

10 Hulst    Verhoeven Eric          10 Laren    Snyers  Annik           

10 Laren    Van Grieken Alois       10 Linkhout Vangeel Nancy           

10 Laren    Vogels Robert           10 Linkhout Vandebroek  Martina     

10 Laren    Claes Dany              10 Linkhout Claesen Rita           

10 Laren    Snyers  Dirk            10 Paalstra Vanoppen Jeanne         

10 Laren    Timmermans Peter        10 Paalstra Gijbels Tamara         

10 Laren    Deprez Marc             10 Paalstra Vanzeer Heidi           

10 Linkhout Laveren Robin           

10 Linkhout Neven Kris             

10 Linkhout Verbeemen  Johan       

10 Linkhout Willems Paul           

10 Linkhout Laveren Johan           

10 Linkhout Claesen Albert         

10 Meldert  Claes  Kristiaan       

10 Meldert  Vandeneynde  Johan     

10 Meldert  Carmans Danny           

10 Paalstra Coenen Ludo             

10 Paalstra Coenen Kevin           

10 Paalstra Verhagen  Marc         

10 Paalstra Mombers  Freddy         

10 Paalstra Vandezande Patrick

     

Senioren Mannen                     Senioren Vrouwen

10 Beringen Christiaens Maurice     10 Geenhout Isenborghs Magdalena

10 Beringen Luceri Vitantonio       10 Geenhout Schroven Gabriella

10 Beringen Noels Theo              10 Hulst    Maes Maria Livina

10 Beringen Reynders Daniel         10 Laren    Bervoets Maria

10 Beringen Huyghe Ivo              10 Linkhout Clerx Hilda

10 Beringen Vuegen Leon             10 Linkhout Vaes Eugenie

10 Beringen Daniels Joseph          9 Brelaar  Vanzeir Maria

10 Beringen Beerden Willy           9 Brelaar  Vandeweyer Philomena

10 Beringen Mandiau Tony            9 Brelaar  Vaneerdewegh Lisette

10 Brelaar  Perceval Johnny         9 Geenhout Van Vaerenbergh José

10 Brelaar  Goossens Romain         9 Hulst    Reykers Maria Julia

10 Brelaar  Huysmans Maurice        9 Laren    Claes Maria

10 Brelaar  Huygens Ernest          8 Geenhout Wouters Marie-Claire

10 Geenhout Meyen Julien            8 Geenhout Vanwetswinkel Roza

10 Geenhout De Wit Jan              8 Gestel   Willekens Maria Jose

10 Geenhout Kenis Ferdinand         8 Meldert  Alaerts Lena

10 Geenhout De Schrijver Hugo       7 Beringen Engelen Elza

10 Geenhout Put Maurice             5 Paalstra Vandevenne Lea

10 Geenhout Vos Raymond             4 Meldert  De Weyer Lea

10 Geenhout Fonteyn Alfons         

10 Geenhout Peremans Remigius       

10 Geenhout Wolput August René     

10 Laren    Theunis Ferdinand Ge

10 Linkhout Reynders  Alphonsus     

10 Linkhout De Witte Joseph         

10 Linkhout Nijns Jean             

10 Linkhout Nijns Hugo             

10 Meldert  Kenens  Georges         

10 Meldert  Vranckx Roger           

10 Paalstra Hufkens  Marcel         

10 Paalstra Orens François         



1 Gestel 6/4/2015

UITSLAG                     RANGSCHIKKING

Gilde       A  B  C  D  E   A-reeks         B-reeks         C-reeks

Gestel     30-27-29         Beringen   30  Beringen   30  Linkhout C   30

Geenhout   30-30-27-23-23   Geenhout   30  Geenhout   30  Brelaar C    29

Beringen   30-30-27-22      Gestel     30  Hulst      30  Gestel C     29

Meldert    27-27            Laren      30  Linkhout   30  Meldert C    29

Brelaar    29-25-29-25      Linkhout   30  Laren      28  Paalstraat C 29

Laren      30-28-23         Paalstraat 30  Paalstraat 28  Beringen C   27

Hulst      29-30            Brelaar    29  Gestel     27  Geenhout C   27

Paalstraat 30-28-29-21      Hulst      29  Meldert    27  Brelaar D    25

Linkhout   30-30-30         Meldert    27  Brelaar    25  Geenhout D   23

                                                          Geenhout E   23

dagprijs: Linkhout A:    30-18-12-11                      Laren C      23

A-reeks:  Linkhout A:    30-18-12-11                      Beringen D   22

B-reeks:  Geenhout B:    30-16                            Paalstraat D 21

C-reeks:  Linkhout C:    30                               Beringen E   0